Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Котиківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25768297) був реорганізований і увійшов до складу Городенківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Історія населеного пункту Котиківка

До 1939 року цілістність Городенки формують середмістя й чотири передмістя, звані кутами: Монастирський, Фільварковий, Котиківський і Галузівський. А з приходом радянської влади в 1939 році Котиківка була відлучена, як осібна громада.

Село Котиківка (раніше Котелківка) бере свою назву від родів Котелки, а Галузівка - це ніщо інше, як відгалуження від Котиківки. Котиківку з Городенкою переділяє глибокий яр, яким пливе потік з заходу на схід, що називається річкою Ямгорів. Село сполучено з м. Городенкою так званим тримостом, тобто мостом у споду якого є три отвори.

Котиківка - велике і найбагатше передмістя Городенки. Населення його переважно хліборобське. Господарства були взірцево впорядковані, будинки переважно під бляхою. Високо розвинене економічно-господарське життя. Був тут взірцево організований кооператив, позичкова каса, районована молочарня, директором якої був І. Ступар, знаний у повіті організатор і підпільник. Культурно-освітнє життя також не відставало. Читальня просвіти була заснована перша в Городенці - на Котиківському куті. Читальня відрізнялася від інших тим, що мала одну з кращих духових оркестр, що нею керував спеціально спроваджений і оплачуваний дирегент і учитель музики. Оркестра брала участь у всіх маніфістаціях і святах в Городенці. При читальні була велика, гарно скомплектована бібліотека. Також у цьому домі містилася ІV -х класова народна школа і підготовчий курс до гімназії. З Котиківки багато молоді ходило до гімназії “Рідної школи “, багато з них покінчили вищі студії. З визначних діячів Котиківки були: Федір Вережак, Дмитро Котелко, Никифорук, Лазорко і інші.

До першої світової війни Галузівка і Котиківка творили одну читальню, але згодом виявилася потреба організувати окрему читальню на Галузівці. Основником її був Юрій Вережак. Найбільш пожвавлена праця в читальні припадає на 1937-1938 роки. Найбільше праці для піднесення читальні вніс Володимир Вережак, який був добрим промовцем і мав підхід в організації молоді, за його допомогою був організований гурток молоді, аматорський гурток, хор. За короткий час свого існування Читальня спромоглася закупити власний дім, бібліотеку і гардеробу для аматорського гуртка й хору.

В 1949 році було утворено Котиківську сільську раду головою якої був Б. Крижанівський. Сільська рада проіснувала до 1979 року і в цьому році була приєднана до міста Городенки.

З грудня 1999 року була заново відроджена сільська рада села Котиківка. Громадою села було обрано сільським головою Івана Миколайовича Котелка. З 26 березня 2006 року сільським головою обрано Романа Романовича Петришина. З 31 жовтня 2010 року сільським головою обрано Івана Миколайовича Котелка. З 25 жовтня 2015 року новообраним сільським головою став Вережак Іван Михалович.

Загальна площа території ради 2658, 9 га.

 

Населення села станом на 1 січня 2017 року:

  • Всього населення – 2218 чол.
  • Діти 0 - 14 років – 323 чол.
  • Підлітки 15-17 років – 66 чол.
  • Доросле населення – 1823 чол.
  • Працюючі – 659 чол.
  • Пенсіонери - 670
  • Неорганізоване – 1170 чол.
  • Померло - 38
  • Народилось - 13

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *