Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Котиківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25768297) був реорганізований і увійшов до складу Городенківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Герб і прапор села Котиківки

Герб: На геральдичному полі – геральдичне вістря, на зеленому фоні якого золотий колос що символізує дружність і злагоду мешканців села, родючу землю та заняття сільським господарством.

Геральдичне вістря – приналежність села до історико-етнографічного краю, який носить назву Покуття.

Зліва у геральдичному полі – срібний голуб на жовтому фоні, що є символом Святого Василія Великого, який є покровителем села в честь якого будується храм Божий.

Справа у геральдичному полі – малиновий козацький (мальтійський) хрест, на згадку про давні історичні часи, коли козацьке військо під проводом полковника Антона Ждановича в 1657 році проходило через село. За архівними даними кілька хлопців села записалися в козаки і пішли з ними в похід до Транссільванії. На честь цієї події було закладено над Трьома мостами каплицю Серця Ісуса Христа, яка в радянські часи (1980) роки знищена і мешканцями села в період незалежності України відновлена.

Жовтий фон під голубом і хрестом ознака високої духовності мешканців села, їх щедрість і благородність.

Геральдичне поле обрамлене картушем.

Герб увінчаний муніципальною короною з п’яти золотих колосків, що характеризує сільський статус місцевого самоврядування.

 

 

 


Прапор:
квадратне полотнище розділене лінією на два прямокутники, Верхній - жовтого, нижній – зеленого кольорів. На верхньому прямокутнику геральдичний символ - малиновий козацький (мальтійський) хрест.

Жовтий фон - ознака високої духовності мешканців села, їх щедрість і благородність.

Козацький хрест – славне історичне минуле села.

Нижній прямокутник зеленого фону символізує родючу землю та заняття сільським господарством.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *